MAP rozvoje vzdělávání II
pro území ORP Moravská Třebová

“Pomozme dětem najít samy sebe...”

Staňte se spolutvůrcem spotu ke kampani „Chovejme se k dětem s úctou“

Výzva  ukončena! 

Děkujeme všem účastníkům.

Ukázky prací žáků na dané téma najdete zde:

ZŠ a MŠ Rohle

ZŠ Zábřeh, Školská

ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, Severovýchod

Všichni účastníci budou odměněni drobnými dárky a máme pro ně také PŘEKVAPENÍ:-)

Výzva pro školní týmy – připravte týmový projekt žáků základních škol s tématem kampaně. Podpořte naši výzvu „Chovejme se k dětem s úctou“ vlastním zpracováním tématu. Jaké je chování k dětem bez úcty a jaké s úctou podle vás a vašich dětí? Jaký přístup k dětem dokáže pomoci vychovat člověka s hodnotami, který má předpoklady najít vlastní šťastnou a úspěšnou cestu životem? Výzva pro školní týmy – připravte týmový projekt žáků základních škol s tématem kampaně. Podpořte naši výzvu „Chovejme se k dětem s úctou“ vlastním zpracováním tématu. Jaké je chování k dětem bez úcty a jaké s úctou podle vás a vašich dětí? Jaký přístup k dětem dokáže pomoci vychovat člověka s hodnotami, který má předpoklady najít vlastní šťastnou a úspěšnou cestu životem?

Učitelé, pomozte nám dostat téma respektujícího chování do všech domácností na Zábřežsku!

Jak se zapojit?

  • Seznamte žáky základních škol s tématem kampaně (viz. přiložený leták kampaně) a otevřete diskusi na toto téma v hodinách zaměřených třeba na výchovu k občanství, etickou výchovu, apod.
  • Zpracujte téma z pohledu žáků – téma je možné ztvárnit výtvarně, literárně, hudebně, zpracováním videa a dalšími způsoby, které bude možné ve spotu využít
  • Oceníme týmový přístup k zadání

Rádi bychom využili sesbíraný materiál pro tvorbu profesionálního spotu ke kampani. Týmy, jejichž materiál bude ve spotu využit, budou oceněny.

Přílohy výzvy:

Spolupracujeme